Select Page

Veterinārā klīnika

Veterinārā klīnika “BarberDog”

BarberDog komandas mērķis ir nodrošināt Jūsu mīlulim kvalitatīvu un nesāpīgu ārstēšanu.
Mēs zinām, kā to darīt.

apraksts

BarberDog klīnikas veterinārārste

Anastasija Fedotova

“Man vienmēr patika dzīvnieki un jau kopš bērnības sapņoju kļūt par veterinārārstu. Es vienmēr cenšos piedalīties kvalifikācijas celšanos semināros un apmācībās un uzskatu, ka veterinārārsts ir profesija, kurā vienmēr ir jāturpina apgūst jaunas zināšanas.”

Anastasija Fedotova ir Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju Universitātes Veterinārmedicīnas fakultātes absolvente. Jau studiju laikā uzkrājusi pieredzi un kopš 2019.gada strādājusi par veterinārārsta asistenti ar padziļinātu interesi mazo dzīvnieku ārstēšanā un profilaksē. Jau tajā laikā īpaši interesējās par veterināro dermatoloģiju un uzreiz pēc absolvēšanas uzsāka šo specialitāti apgūt Svetlanas Belovas kursos “Canine skin emergencies” un “Feline Dermatology School”

Anastasijas ikdienas darbs klīnikā ietver mājdzīvnieku īpašnieku konsultēšanu par mājdzīvnieka veselību, uzturu, vakcināciju un nepieciešamām profilaktiskām procedūrām. Dzīvnieku saslimšanas gadījumos tiek veikti klīniskie un laboratoriskie izmeklējumi, diagnozes noteikšana un turpmākā slimības gaitas uzraudzība.

Anastasija Fedotova 1