Select Page

Knaibles un trimmeris suņu nagiem

30,00 

Suņu un kaķu nagu grieznes

Noliktavā

SKU: CLP001 Category: Tags: , ,

Visas cenas ar. PVN

pirkt kosmētiku dzīvniekiem barberdog.lv
siksna sunim
dog and cats nail clippers
pirkt kosmētiku dzīvniekiem barberdog.lv
siksna sunim

Apraksts

★ PROFESIONĀĻU IESAKA: Boshel mazo mājdzīvnieku nagu griezējs ir ergonomiski izstrādāts jaudīgs un viegli lietojams mājdzīvnieku kopšanas rīks, nagu trimmeri iesaka dzīvnieku treneri, veterinārārsti, profesionāli mājdzīvnieku frizieri un tūkstošiem apmierinātu klientu kā labāko mājdzīvnieku nagu griezēju amazonā, ko izmantot vidējiem un lieliem suņiem un kaķiem.
★ ČĪSTI NĒĻI KATRU LAIKU: mājdzīvnieku nagu griezēji ir izgatavoti no augstas kvalitātes 3,5 mm biezas nerūsējošā tērauda asiem asmeņiem, tas ir pietiekami spēcīgs, lai apgrieztu jūsu suņa vai kaķa nagus tikai ar vienu griezumu, tie paliks asi gadiem ilgi, lai bez stresa, vienmērīgi, ātri un asi griezumi.
★ Lietotājam draudzīgs dizains: profesionālais suņu nagu griezējs ir izstrādāts tā, lai jums būtu ērti, kopjot savu mīluli mājās, tam ir ērti, viegli satverami, neslīdoši, ergonomiski rokturi, kas droši paliek jūsu rokās, lai nodrošinātu ērtu lietošanu un novērstu nejaušus iegriezumus un iegriezumus.
★ SAFETY STOP kalpo kā ātrs sensors: suņu kopšanas šķēres ir droši aprīkotas ar drošības apturēšanas asmeni, kas ievērojami samazina risku, ka nagi tiks nogriezti pārāk īsi un suns tiks ievainots, sagriežot nagus.
★ BONUSS: bezmaksas mini nagu vīle, kas iekļauta, lai pēc suņa un kaķu nagu griešanas piefiksētu asos nagus, tā ir ērti ievietota griezēja kreisajā rokturī.

Papildus informācija

Svars 0,25 kg
Izmēri 15 × 3 × 6 cm

Atsauksmes

Vēl nav nevienas atsauksmes.

Tikai pieteikušies klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu, var atstāt atsauksmi.