Select Page

Lietošanas noteikumi

Interneta vietnes BarberDog.lv lietošanas noteikumi

Interneta veikals BarberDog.lv (turpmāk – BarberDog.lv) ir SIA “5 pluss” (Reģ.Nr. 40203267409) struktūrvienība.

Šie noteikumi ir spēkā uz tādu preču pirkuma līgumiem (turpmāk – Līgums), kas Latvijā tiek noslēgti starp sabiedrību ar ierobežotu atbildību (SIA) “5 pluss” (turpmāk – Pārdevējs) un fizisku personu (turpmāk – Pasūtītājs) un kas ir pasūtītas no Pārdevēja interneta veikala BarberDog.lv. 

Apmeklējot, iepērkoties vai citādi lietojot interneta vietni BarberDog.lv, lietotājs piekrīt šiem noteikumiem. Sazinoties ar BarberDog.lv administrāciju ar e-pasta palīdzību, ar intereneta veikala pasūtījumu un paziņojumu sistēmas palīdzību, lietotājs piekrīt elektroniskai saziņai ar SIA “5 pluss”. Tāpat lietotājs piekrīt, ka visas vienošanās, paziņojumi, rēķini un cita saziņa notiek elektroniski un tiek uzskatīta par rakstisku.

Tā kā interneta vietnē piedāvāto preču pārdošana notiek ar internetā izvietotā piedāvājuma starpniecību, tad saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10.pantu, veicot pasūtījumu starp Pasūtītāju un interneta vietni tiek noslēgts Distances līgums.

Interneta vietnē BarberDog.lv ievadītas informācijas mērķis (fizisko un juridisko personu dati) ir tajā norādīto preču pārdošana, pakalpojumu sniegšana un Interneta vietnes lietotāju apkalpošana.

LĪGUMA SPĒKĀ STĀŠANĀS

Pasūtītāja pasūtījums interneta vietnē BarberDog.lv tiek uzskatīts par piedāvājumu noslēgt Līgumu. Pārdevējam nav atsevišķi jāpaziņo Pasūtītājam par savu piekrišanu. Tiek uzskatīts, ka Pārdevējs ir piekritis pasūtījumam ar brīdi, kad sāk to pildīt. Gadījumā, ja Pārdevējs nepiekrīt pasūtījumam, bet nav izteicis savu nepiekrišanu, pasūtījums tiek uzskatīts par nederīgu pēc tam, kad ir pagājušas 4 nedēļas pēc pasūtījuma saņemšanas. 

CENAS

Visas cenas interneta vietnē BarberDog.lv uzrādītas eiro (EUR) valūtā kopā ar ietvertu PVN 21%.

Preču piegādes izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā. Piegādes izmaksas skatīties sadaļā PIEGĀDE.

Preču piedāvājums un preču cenas interneta vietnē BarberDog.lv var mainīties bez iepriekšējā brīdinājuma.

Interneta vietnē norādītas cenas ir  spēkā tikai pasūtot preces internetā vai pa telefonu.

Cenas interneta vietnē BarberDog.lv var atšķirties no “BarberDog” veikala cenām.

PASŪTĪJUMA APSTRĀDES NOTEIKUMI UN IZPILDES LAIKS

Gadījumā, ja kādaspreces nav Pārdevēja noliktavā nepieciešamā daudzumā, Pārdevējs uzņemas piegādāt Pasūtītājam 3 nedēļu laikā no pasūtījuma apmaksas dienas, ja tās ir pieejamas preču ražotāja noliktavā.

Pasūtījumu apstrāde un pavadzīmju izrakstīšana tiek veikta darba dienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 17:00. Pēc saņemtā pasūtījuma veikala administrators pārbauda preču pieejamību un piegādes nosacījumus, nepieciešamības gadījumā rediģē pasūtījumu, manuāli sagatavo un nosūta klientam pavadzīmi. Automātiski izrakstītajam rēķinam, ko Pasūtītājs saņem uz savu e-pastu uzreiz pēc Pasūtījuma noformēšanas tiešsaitē, ir informatīvs raksturs.

Vidējais pasūtījuma izpildes laiks Latvijas, Lietuvas, Igaunijas robežās ir 3-4 darba dienas no Pasūtījuma apmaksas saņemšanas SIA “5 pluss” norēķinu kontā. Ārpus Latvijas, Lietuvas, Igaunijas noformētajiem sūtījumiem vidējas pasūtījuma izpildes laiks ir 6-10 darba dienas.

Gadījumā, ja Pārdevējs nevar izpildīt pasūtījumu 10 darba dienu laikā pēc tā saņemšanas, tad, ja tas ir iespējams, Pārdevējs informē par to Pasūtītāju.

Pasūtītas preces var saņemt tikai tad, kad interneta vietne Barberdog.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai elektroniski vai pa telefonu.

APMAKSA

Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties:

ar norēķinu karti tiešsaitē,

ar pārskatījumu uz SIA “5 pluss” norēķinu kontu, vai

skaidrā naudā vai ar bankas karti, saņemot pasūtījumu mūsu birojā Rīgā, Maskavas iela 250, k4, LV-1063.

Ja Pircējs izvēlas apmaksāt pasūtījumu ar bankas pārskaitījumu, tad pārskaitījums ir jāveic 3 (trīs) dienu laikā no pavadzīmes izrakstīšanas dienas. Pavadzīme tiks nosūtīta uz Pasūtītāja norādīto e-pasto adresi. Interneta vietne Barberdog.lv patur tiesības anulēt pavadzīmi, nepiegādājot preci, ja savlaicīgi nav veikta izsniegtās pavadzīmes apmaksa.

Pavadzīmē norādīto summu ir jāpārskaita uz sekojošu Pārdevēja norēķinu kontu:

AS SEB banka, UNLALV2X, konta numurs: LV12UNLA005500196073.

Maksājumu uzdevumā obligāti ir jānorāda pavadzīmes numurs.

PIEGĀDE

Pasūtījuma izpilde un preču piegāde tiek uzsākta tikai pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas.

Paku ar pasūtītajām precēm Pārdevējs izsūta uz adresi, kas tika norādīta pasūtījuma noformēšanas brīdī.

BEZMAKSAS saņemšana birojā

Pasūtītas preces bezmaksas var saņemt SIA “5 pluss” birojā Rīgā, Maskavas iela 250, k4, darba dienās no 10:00 līdz 20:00 un sestdienā no 10:00 līdz 16:00, iepriekš saskaņojot ierašanās laiku pa tel. (+371) 20094245.

Piegāde ar kurjeru visā Latvijā

Pakalpojuma maksa EUR ……, ieskaitot PVN (bez svara ierobežojumiem). Tā ir piegāde līdz durvīm uz jebkuru vietu Latvijā. Piegāde piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces maksimālais svars – bez ierobežojumiem. Piegāde notiek darba dienās līdz 18:00. Izvēloties šo piegādes veidu, ir iespējams apmaksāt pasūtījumu kurjeram skaidrā naudā. Pasūtījuma piegāde notiek 1-3 darba dienu laikā pēc tam, kad mūsu konsultants informējis Jūs pa tālruni  vai e-pastu, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Svētdien mūsu birojs ir slēgts, tāpēc pasūtījumi netiks izsūtīti. Ja pasūtījums uztaisīts brīvdienās, tad tas tiks apstrādāts pirmdien. Pasūtījuma apstrāde aizņem 1-3 darba dienas atkarībā no Jūsu groza.

Piegāde ar kurjeru Lietuvā un Igaunijā

Pakalpojuma maksa EUR ……, ieskaitot PVN (bez svara ierobežojumiem). Piegāde līdz durvīm jebkurā vietā Lietuvā un Igaunijā. Piegāde piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces maksimālais svars – bez ierobežojumiem. Piegāde notiek darba dienās līdz 18:00. Izvēloties šo piegādes veidu, ir iespējams apmaksāt pasūtījumu kurjeram skaidrā naudā. Pasūtījuma piegāde notiek 1-3 darba dienu laikā pēc tam, kad mūsu konsultants informējis Jūs pa tālruni  vai e-pastu, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Svētdien mūsu birojs ir slēgts, tāpēc pasūtījumi netiks izsūtīti. Ja pasūtījums uztaisīts brīvdienās, tad tas tiks apstrādāts pirmdien. Pasūtījuma apstrāde aizņem 1-3 darba dienas atkarībā no Jūsu groza.

Piegāde uz pakomātiem visā Latvijā

Pakalpojuma maksa EUR ……, ieskaitot PVN. Jums tuvāko pakomātu adreses var aplūkot šeit. Šis piegādes veids ir piemērots tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru. Kad Jūsu pasūtītā prece tiks piegādātā norādītajā Omniva saņemšanas punktā, Jūs saņemsiet SMS īsziņu ar kodu pakas izņemšanai, kas jāievada pakomātā. Pasūtījums jāizņem 6 dienu laikā. Pasūtījuma piegāde notiek 2-7 darba dienu laikā pēc tam, kad mūsu konsultants informējis Jūs pa tālruni vai e-pastu, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Svētdien mūsu birojs ir slēgts, tāpēc pasūtījumi netiks izsūtīti. Ja pasūtījums uztaisīts brīvdienās, tad tas tiks apstrādāts pirmdien. Pasūtījuma apstrāde aizņem 1-3 darba dienas atkarībā no Jūsu groza.

Piegāde uz pakomātiem Lietuvā un Igaunijā

Pakalpojuma maksa EUR ……, ieskaitot PVN. Jums tuvāko pakomātu adreses var aplūkot šeit. Šis piegādes veids ir piemērots tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru. Kad Jūsu pasūtītā prece tiks piegādātā norādītajā Omniva saņemšanas punktā, Jūs saņemsiet SMS īsziņu ar kodu pakas izņemšanai, kas jāievada pakomātā. Pasūtījums jāizņem 6 dienu laikā. Pasūtījuma piegāde notiek 2-7 darba dienu laikā pēc tam, kad mūsu konsultants informējis Jūs pa tālruni vai e-pastu, ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Svētdien mūsu birojs ir slēgts, tāpēc pasūtījumi netiks izsūtīti. Ja pasūtījums uztaisīts brīvdienās, tad tas tiks apstrādāts pirmdien. Pasūtījuma apstrāde aizņem 1-3 darba dienas atkarībā no Jūsu groza.

PASŪTĪJUMA ANULĒŠANA

Ja pasūtītā prece nav pieejama interneta vietnes BarberDog.lv noliktavā, tad Pārdevējs patur tiesības atteikt daļu pasūtījuma vai visu pasūtījumu, laicīgi par to paziņojot Pasūtītājam, vai arī Pārdevējs ir tiesīgs izpildīt pasūtījumu pa daļām, informējot Pasūtītāju par iespējamiem piegādes termiņiem. 

Pārdevējam ir tiesības anulēt pasūtījumu, ja:

-interneta vietnes BarberDog.lv administratoram neizdodas sazināties ar Pasūtītāju pa viņa norādīto tālruņa numuru vai e-pastu;

-ja pasūtījums netiek izņemts birojā 4 darba dienu laikā.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pasūtītājam saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības (PTAL) likumu un Ministru Kabineta noteikumiem Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu” ir tiesības atgriezt preci Pārdevējam 14 kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas. Ja pasūtījuma piegāde veikta pa daļām, noteiktais periods aprēķināms, sākot ar tās preces saņemšanas dienu, no kuras Pasūtītājs vēlas atteikties.

PTAL 12.panta 6.daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījuma “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Lūdzam saglabāt preces oriģinālo iepakojumu.

Patērētāja tiesības lietot iegādāto preci atteikuma tiesību izmantošanas laikā:

– Pasūtītājs ir tiesīgs lietot preci, lai noskaidrotu tās īpašības un veidu, kā arī, lai to pārbaudītu,

– Pasūtītājs atbildīgs par preces vērtības samazināšanos un tās izmantošanu pretēji labai ticībai, ja prece atteikuma tiesību izmantošanas laikā lietota, pārsniedzot tās īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei nepieciešamas robežas,

– Preces lietošana tās īpašību un veida noskaidrošanai un pārbaudei veicama tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā.

Pārdevējs saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, ja pasūtīta prece:

– ir bojāta,

– nav pilnā komplektācijā, t.sk., ja dzīvnieku pārtikas iepakojums ir atvērts,

– zaudējusi savu sākotnējo izskatu.

Pasūtītājs nodrošina preces atgriešanu interneta vietnei BarberDog.lv un sedz ar to saistītas izmaksas. Ja Pasūtītājs izmanto atteikuma tiesības un prece ir piegādāta, izmantojot piegādes iespējas, kam ir paredzēta atsevišķa piegādes maksa, Pārdevējs neatmaksā izdevumus par preces piegādi.

Atgriežama prece ir jānosūta oriģinālā, nebojātā, iepakojumā, tai nevar būt bojājumu, ko radīja Pasūtītājs, tai jābūt labā stāvoklī ar visām uzlīmēm. Šīs nosacījums var būt izlaists, ja atgriešana notiek produkta sliktās kvalitātes dēļ.

Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis Pārdevējs.

PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskās personas.

Par anulētiem pasūtījumiem nauda tiek atgriezta 14 darba dienu laikā uz bankas norēķinu kontu, no kura tika saņemta samaksa par attiecīgo preci vai pasūtījumu vai uz to bankas kontu, kuru Pasūtītājs bija norādījis realizējot atteikuma tiesības.

Interneta vietne BarberDog.lv ir tiesīga aizturēt atmaksu Pasūtītājam līdz preces vai tās nosūtīšanas apliecinošu dokumentu saņemšanai.

Lai vienotos par preču atgriešanu, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@barberdog.lv vai pa tālruni: +371 20094245, norādot pasūtījuma numuru un datumu.

Atgriežamas preces nosūtāmas uz adresi: SIA “5 pluss”, Maskavas iela 250, k4, Rīga, LV-1063.

ĪPAŠUMA TIESĪBAS

Īpašumtiesības uz precēm pieder SIA “5 pluss” līdz brīdim, kad tās tiks pilnībā apmaksātas.

PASŪTĪTĀJU DATU BĀZE

Pārdevējam ir tiesības pieprasīt Pasūtītāja personas datus un nodot šo informāciju preču pārvadātājam pasūtījumu izpildes nolūkos. Pirkuma procedūras laikā saglabātie dati netiks izpausti trešajām personām.

Pārdevējs ir tiesīgs nodot Pasūtītāja personīgu informāciju trešajām personām, tai skaitā juridiskiem konsultantiem un tiesai, ja tas ir nepieciešams no līguma izrietošu prasījumu izpildei vai maksājumu piedziņai.

Pasūtītājam ir tiesības jebkurā laikā aizliegt savu personas datu izmantošanu, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams parāda piedziņai.

SIA “5 pluss” ATBILDĪBA

Pārdevējs atbild par kaitējumu, ko Pārdevējs ir nodarījis Pasūtītājam līguma neizpildes dēļ, ja kaitējuma cēlonis ir līguma noteikumu pārkāpums no Pārdevēja puses, un Pārdevējs ir pieļāvis rupju neuzmanību vai ļaunprātību. Pārdevējs nes pilnu atbildību gadījumā, ja Pārdevēja darbība vai bezdarbība ir nodarījusi kaitējumu Pasūtītāja dzīvībai vai veselībai.

PIEMĒROJAMĀS TIESĪBAS

Pasūtījuma un līguma noteikumi par preču pirkšanu no Pārdevēja kataloga ir pakļauti Latvijas Republikas likumdošanai. Ja kāds šī līguma noteikums nav spēkā, tad tas neietekmē pārējo pasūtījuma vai līguma noteikumu spēkā esamību. Spēkā neesošs noteikums tiek aizvietots ar likumam atbilstošu noteikumu, kas ekonomiski un tiesiski ir vistuvāk spēkā neesošam noteikumam.

CITI NOTEIKUMI

Jebkāda informācijas pārpublicēšana no interneta vietnes BarberDog.lv bez saskaņošanas un bez atsauces uz BarberDog.lv ir aizliegta.

Šie lietošanas noteikumi var tikt papildināti, mainīti vai grozīti bez iepriekšējā brīdinājuma.

Visas starp Pasūtītāju un interneta vietni BarberDog.lv radušās nesaskaņas risināmas sarunu ceļā, bet, ja tās nav iespējams atrisināt, tad Latvijas Republikas tiesā.